FORGOT YOUR DETAILS?

O NAS

VITALUX - profesjonalny importer lamp oraz akcesoriów oświetleniowych

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Spółka „Vitalux'' powstała w 1997 roku jako firma rodzinna i w takiej formie funkcjonuje do chwili obecnej. Nazwa VITALUX, to połączenie dwóch łacińskich słów :Vita (życie) oraz Lux (światło). Charakteryzuje ona profil działalności Spółki – projekt, produkcja oraz sprzedaż oświetlenia.

Przy pomocy regionalnych doradców handlowych prowadzimy bezpośredni dialog z naszymi odbiorcami, służąc pomocą w doborze odpowiedniego dla nich rodzaju asortymentu, jak również mamy możliwość szybkiej reakcji na wszelkie zmiany trendów rynkowych.

Strategia rozwoju naszej firmy ukierunkowana jest na umacnianie pozycji handlowej naszej marki w kraju jak i poza jego granicami oraz rozwój i doskonalenie własnej sieci dystrybucji. Cykliczne rozszerzanie oferty asortymentowej o nowe produkty to jeden z naszych głównych priorytetów.

Stały i przede wszystkim zrównoważony rozwój zgodny z potencjałem rynkowym, rozważna polityka cenowa oraz stabilna sytuacja finansowa, to istotne elementy nieustannego rozwoju Spółki VITALUX.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Na trudnym i konkurencyjnym rynku oświetleniowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszukujących oryginalnego wzornictwa i solidnego wykonania za atrakcyjną cenę, oferujemy produkty oświetleniowe brandowane własną marką – VITALUX.

W naszej ofercie znajdą Państwo oprawy typu: spoty-reflektorki (najszersza oferta na polskim rynku), lampy wiszące, tzw. zwisy oraz żyrandole, lampy podłogowe i stołowe, lampy kryształowe z naturalnym szlifowanym kryształem, lampki biurkowe (szeroka oferta LED), lampy zewnętrzne i ogrodowe oraz źródła światła LED.

Oferowane przez naszą firmę produkty przeznaczone są przede wszystkim dla klientów indywidualnych na potrzeby ich gospodarstw domowych. Jednak z uwagi na uniwersalny charakter i wzornictwo znajdują zastosowanie w wyposażeniu biur i pomieszczeń służących działalności gospodarczej. Na zamówienie wykonujemy oprawy dla przemysłu, oświetlenia magazynów, czy też obiektów użyteczności publicznej.

NASZ ZESPÓŁ

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją podchodzą do zagadnienia, którym się zajmujemy. Od naszych pracowników wymagamy perfekcyjnej znajomości produktów znajdujących się w naszym asortymencie jak również szeroko rozumianej etyki businessowej. Kładziemy duży nacisk na szkolenia naszego teamu (szczególnie w sektorze B2B).

UNIKALNY DESIGN, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Specjalizacją naszej firmy jest wprowadzanie na rynek dekoracyjnych opraw oświetleniowych o klasycznej bądź nowoczesnej stylistyce. Nad wzornictwem naszych produktów pracuje międzynarodowy zespół projektantów i designerów, którzy śledząc światowe trendy we wzornictwie przemysłowym, tworzą produkty trafiające w gusta naszych odbiorców. W naszej ofercie posiadamy wiele autorskich projektów, które znalazły uznanie naszych kontrahentów.

TOP